Devlet Destekli

En İyi Kobi Kredisi Hangi Bankada

En İyi Kobi Kredisi Hangi Bankada

Son yıllarda özellikle Kobiler için  devlet destekli kredi imkanlarında bir hayli artış oldu. Ülkemiz ekonomisinin yapı taşlarından Kobilerin acil nakit ihtiyaçlarına karşılık kredi veren bankalar, Kobiler için ayrı bir departman oluşturarak Kobi Bankacılığı adı altında Kobilere daha hızlı hizmet vermektedir. İşletme sahibi olan Kobilerin iş alanlarını genişletme, araç alımları veya farklı ihtiyaçlar için çözüm sunan bankalar, hız kesmeden Kobilere kredi vermeye devam ediyor. Ticaret sahnesinde en fazla boy gösteren işletme olan Kobiler için ayrıcalıklı hizmetler sunan bankalardan kredi alabilmeniz için mutlaka küçük ölçekli bir işletme sahibi olmanız gerekiyor. Peki en iyi kobi kredisi hangi bankada veya en iyi kobi bankası hangisi. İsterseniz başlıklar halinde inceleyelim.

Akbank

Akbank Kobi destek kredisi sunan bankalardan biri. Bu alanda sunulan kredilerden bazıları şu şekilde; taksitli ticari krediler, kısa vadeli krediler, gayri nakdi krediler, spot krediler, ticari taşıt ve konut, tarım kredileri ve dış ticaret kredileridir. Eğer Kobiyseniz ve bu kredilerden herhangi birinden faydalanmak istiyorsanız, Akbank Kobi kredisi başvurusu yapmanız, başvuruyu yaparken de gerekli belgeleri yanınızda hazır bulundurmanız gerekiyor.

QNB Finansbank

Kobilere aynı gün içinde 50 Bin TL kredi veren Finansbank, en iyi kobi kredisi veren bankalardan biri. Üstelik bu hizmetlerini de diğer bankalara göre oldukça hızlı yapması, QNB Finansbank’ı bir adım öne taşıyor. Kobi para cepte hizmeti bunlara verilebilecek örneklerden biri. QNB Finansbank’a Kobi kredisi için başvuruda bulunduğunuzda, nakit ihtiyacınız hızlı başvuru ve ön onay süreci hizmeti ile gayet hızlı bir şekilde çözümlenerek, aynı gün içinde 50 Bin TL’ye kadar faydalanabilirsiniz.

Eğer QNB Finansbank’a Kobi kredisi için başvurmak istiyorsanız yapmanız gereken; TC. kimlik numaranızı 7646’ya göndermek. Ön onay cevabı kısa süre içinde sms olarak size gelecektir. Sonrasında ise size en yakın banka şubesine giderek aynı gün içinde 50 Bin TL’ye kadar Kobi kredinizi kullanabilirsiniz.

Denizbank

Son günlerde özellikle kredi alanında birçok kampanyaya imza atan Denizbank, en iyi kobi kredisi veren bankalardan olmak için Kobiler içinde birçok avantajlı ürün sunuyor. Bunlardan bazıları; esnafa hızlı kredi, Kobilere özel hoş geldin kredisi, krediye ihtiyacı olup teminat zorluğu çekenler için Kredi Garanti Fonu (KGF) teminatlı kredi. Ayrıca bir diğer ürünleri arasında; esnaf ve kobilere ticari krediler, ticari kurtaran hesap, işyeri mortgage kredileri ve taşıt kredileri.En İyi Kobi Kredisi Hangi Bankada.

Bunlardan herhangi birinden faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken size en yakın Denizbank şubesine gerekli evraklarla giderek başvuruda bulunmak.

Halkbank

Kobiler için en iyi bankalar arasında gösterebileceğimiz bir diğer banka Halkbankası. Özellikle düşük faizli kredi ve hibe destekleri sayesinde kobi bankacılığı konusunda öncü bankalardan. Kobilere her yıl sağlanan devlet destekleri Kosgeb kurumu tarafından Halkbankası aracılığıyla veriliyor. Ülke ekonomosine nefes olsun diye esnaf ve kobiler için sağlanan Nefes Kredisi ve Can suyu kredisi gibi faizsiz veya faiz indirimli devlet destekleri birçok banka tarafından verilse de, kobilere doğrudan bu desteği sunan Halkbankası ayrıca Tubitak ve kalkınma Ajansları desteklerini de halen vermektedir.

Eğer Halkbankasının sunmuş olduğu bu kredilerden faydalanmak istiyorsanız ve şubeye gitmeye vaktiniz yoksa, Halkbankasının web sitesinden hızlı bir şekilde başvurarak 50 Bin TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Böyle bir durumda bu krediden faydalanmak için Halkbankası Kobi Bankacılığına üye olmanız gerektiğini hatırlatalım.

Türkiye Ekonomi Bankası

En iyi kobi kredisi hangi bankada diye soracak olursanız, hiç şüphesiz tavsiye edeceğimiz ilk banka TEB’dir. Nedeni ise kobilere özel en iyi hizmeti sunması. Özellikle Ar-Ge destekleri, Kosgeb kredileri, AB hibeleri gibi ürünlerle karşımıza çıkan TEB, devlet tarafından kobiler için sıfır faizli işletme kredisi vermeye yetkili bankalardan biri. Bu ürünlerden herhangi birinden faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit; size en yakın TEB şubesine giderek başvuruda bulunmak.

En iyi kobi kredisi veren bankalar içinde kobilere özel bankacılık hizmeti sunan Akbank, QNB Finansbank, Halkbank, Denizbank ve TEB’e başvurarak sizlerde işletmeniz için gerekli finansman kaynağını temin edebilirsiniz.

Diğer yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu