Krediler

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Gelir belgesiz kredi çekmek isteyenler için bazı bankalar herhangi bir geliri bulunmayan, maaşı olmayan kişiler veya herhangi bir kira geliri olmasına karşın gelir belgesini ibraz edemeyenler için kredi vermektedir. Bazı tüketiciler, sabit bir gelirleri olmasına rağmen bankaların kredi verirken talep ettiği gelir belgesini ibraz edemezler. Eğer sizde gelir belgem yok kredi almak istiyorum diyorsanız yazımızın devamını okuyarak hangi bankalar gelir belgesiz kredi veriyor sorusunun cevabını almış olacaksınız.

Günümüzde paraya ihtiyaç her daim ilk gündem maddemiz. Bir ev alırken, yeni bir iş kurmak istediğimizde veya farklı alanlarda paraya her ihtiyaç duyduğumuzda aklımıza ilk gelen kuruluşlar haliyle bankalar oluyor.

Tabi bankalar kredi verirken tüketicilerde bazı  kriterlerin olmasını istiyor. Bunlardan ilki kredi notu, ikincisi ise gelir belgesi. Bazı bankalar kişinin kredi notu yüksek olmasına rağmen gelir belgesi olmadığından kredi vermezken, bazı bankalar gelir belgesiz kredi veriyor.

Bu durumda yapmanız gereken şey ilgili bankaya kredi başvurusunda bulunmak.

Bazı bankalar kredi verme konusunda politikaları gereği biraz daha sert bir tavır takınırken bazı bankaların kredi politikaları daha esnektir. Gelir belgesiz nasıl kredi alabilirim diye soruyorsanız eğer aşağıda sayacağımız bankalara internet üzerinden veya şubesine giderek gelir belgesiz kredi için başvuruda bulunmanız gerekiyor.

Gelir belgeniz olmadan kredi alabilmek için, gelir belgeniz olmamasına rağmen, kredi notunuzun makul seviyelerde olması, herhangi bir gelirinizin bulunması ve bu geliri ispatlayabilmeniz gerekmekte.  Eğer kredi notunuz 1500 puan ve üzeri ise gelir belgesi pek bir problem teşkil etmeyecektir.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Akbank 

Akbank’tan gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak için, herhangi bir Akbank şubesini ziyaret edebileceğiniz gibi, ATM cihazından, sms veya internet şubesi üzerinden gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Sms ile kredi başvurusunda bulunmak için Kredi yazıp boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazıp 4425’e gönderin. Kredi talebiniz hızlı bir şekilde ön değerlendirmeye alınarak sonucu kısa zamanda sms olarak gelecektir. Onay verildiğinde size en yakın Akbank şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz. Şubeye gitmeden Bu linke tıklayarak ta kredi başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

İş Bankası 

İş Bankasından başvurması kolay, evraksız ve gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunabilmek için bu linke tıklayarak gerekli bilgileri doldurabilirsiniz. Ön onay, girdiğiniz cep telefonuna sms olarak geldikten sonra size en yakın İş Bankası şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz.

İng Bank 

199 TL taksitle 10 Bin TL gelir belgesiz kredi kampanyasından faydalanmak istiyorsanız bu linke tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz. Üstelik banka şubesine gitmenize bile gerek kalmadan krediniz anında hesabınızda.

Denizbank 

Son yıllarda yaptığı kredi kampanyaları ile adından sıkça söz ettiren Denizbank, yine müşterilerine uygun ödeme koşulları ve 48 aya varan vade seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. Gelir belgesiz kredi Denizbank kampanyasında, 55 bin TL 48 ay vade için tek yapmanız gereken bu linke tıklayarak online olarak başvuruda bulunmak. Ayrıca Denizbanka gelir belgesiz kredi başvurusu için başka bir yol da bulunuyor. Cep telefonunuzdan KREDİM yazıp TC no ile birlikte 3280’e kısa mesaj atabilirsiniz. Ön onay aldıktan sonra yapmanız gereken gelir belgesiz kredi veren Denizbank şubesine kimliğinizle beraber giderek kredinizi alabilirsiniz.

TEB 

Avantajlı kredi kampanyaları ile karşımıza çıkan TEB gelir belgesiz kredi veren bankalardan biri. Bu linke tıklayarak hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunabilirsiniz.

Ziraat Bankası 

Devlet bankası olmasına rağmen müşterilerine sunmuş olduğu finansal çözümler ile özel bankalarla yarışan ve çoğu zaman ilklerin bankası olması özelliği taşıyan Ziraat Bankası gelir belgesiz kredi veren bankalardan bir diğeri. Şubeye giderek başvuruda bulunacağınız gibi bu linke tıklayarak ta zahmetsiz ve evraksız bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Finansbank 

Her ne kadar farklı ortaklık yapılarına girse de ülkemizin öncü bankaları arasında yer alan Finansbank’ta gelir belgesiz kredi veren bankalardan. Gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunmak için bu linki tıklayabilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Maaş bordrosu olmadan kredi başvurusunda bulunmak için yapmanız gereken yukarıda saydığımız bankaların internet şubelerinden online olarak gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunmak. Gelir belgesiz kredi veren bankalar, kişinin işi ve ikametgahını belirlemek için bazı evraklar istemektedir. Ancak bu gözünüzü korkutmasın.

-Nüfus cüzdanı veya üzerinde TC kimlik No bulunan ehliyet

-Son 3 aya ait bir fatura

-Esnaflar için vergi kimliği

-Çiftçiler için çiftçilik belgesi

Kredi başvurusunda bulunupta ret aldıysanız ve neden ret aldığınızı bilmiyorsanız Kredim Neden Onaylanmıyor başlıklı makalemizi okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu