Para Köşesi

Evde Balon Paketleyerek Para Kazanma

Evde Balon Paketleyerek Para Kazanma

Evinizin rahatlığında nasıl ek gelir elde edebileceğinize dair yazılarımız devam ediyor. Bu yazımızda ise evde balon paketleyerek para kazanma hususuna değineceğiz. Öncelikle paketleme işinin sadece balonda değil birçok farklı üründe yapıldığını bilmelisiniz. Balon paketlemede uzmanlaştıktan sonra diğer ürünlerin paketlemesini de yaparak para kazanabilirsiniz. Evde balon paketleme ek gelir kazanılabilecek en kolay işler arasında yer alır.

Evde Balon Paketleme Nasıl Yapılır?

Sanılanın aksine evde balon paketleme işi son derece kolaydır. Bu işi yapabilmek için herhangi bir el becerisine ihtiyaç duyulmuyor ve hatta bu işi yapan çok sayıda erkek de var. Bu işte evde balon paketleme işi veren firmalar işin inceliklerini ve istedikleri şeyleri size göstererek belirtilen sürede ürünleri kaliteli şekilde paketlenmiş olarak teslim almak isterler. Evde balon paketleyerek para kazanmak için herhangi bir yatırım yapmanız ya da ürün almanız gerekmediğinden riski de yoktur. Bu işi yapanların aklında yer edinen en büyük sorulardan biri olan “Evde balon paketleyerek ne kadar para kazanırım?” sorusunun cevabı ise bu işi uzun zamandır yapanların söylediklerine göre ortalama 1500 – 2000 TL civarında olmaktadır. Yine bu işi yapanlar, “Daha sistemli ve grup halinde çalışarak geliri daha da arttırmak mümkün!” diyorlar.

Eğer gerçekten kısa zamanda kaliteli bir iş çıkartır ve kendi ekibinizi de kurarak kaliteli ve hızlı işler teslim etmeye devam ederseniz farklı insanlar ve firmalardan da iş alabilirsiniz. Bu da gelirinizin kat kat artacağı anlamına gelmektedir. Hatta ilerleyen aşamalarda kendinize tutacağınız küçük bir dükkan veya atölye ile paketlenmiş balon, parti aksesuarları gibi ürünleri satarak kendinize yeni bir gelir kapısı oluşturabilirsiniz.

Paketlenen balonlar genellikle doğum günü, bebek mevlidi, açılışlar ve kutlamalar gibi alanlarda kullanılıyor. Bu balonları tedarik eden firmalar ise 10, 100 ve 1000 adet şeklinde paket yaptırarak müşterilerine sunuyorlar. İşte siz bu ticaretin paketleme kısmındaki kilit personel olacaksınız.

Evde Balon Paketleme İşi Veren Firmalar

Özellikle son yıllarda kutlamalarda daha fazla balon kullanılmasıyla doğru orantılı olarak balon paketleme işine olan rağbet de artmıştır. Kendi bünyelerinde personel çalıştıran şirketlerin sigorta, yol ve yemek gibi giderleri de karşılamak zorunda olması nedeniyle bu firmalar daha çok evde balon paketleyen kişilere iş vermeye başlamıştır. Evde balon paketleme işi veren firmalar genelde ya çevrelerinden ve kendilerine gelen başvurulardan ya da bizim sitemiz gibi sitelerdeki yorumlardan iş veriyorlar. Eğer sizin de evde balon paketleyerek para kazanma düşünceniz varsa yorum kısmından nerede oturduğunuzu, mail adresinizi, ekibiniz varsa ekibinizin kaç kişi olduğunu yazarak firmaların size ulaşmasını sağlayabilir ya da etrafınızda bu tip firmalar varsa direkt olarak gidip başvuru yapabilirsiniz.

Ayrıca diğer konularda evde para kazanılabilecek işler arıyorsanız sitemiz üzerinde yer alan para köşesi kategorisine bakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. İyi günler bende acil işe ihtiyacım var elim hızlıdır Allah’ın izniyle zamanında teslim yaparım Elazığ

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu