Krediler

Hızlı Kredi Başvurusu İle Anında Kredi Çekin

Hızlı Kredi Başvurusu İle Anında Kredi Çekin

Hızlı Kredi Başvurusu İle Anında Kredi Çekin

Hızlı Kredi Başvurusu bazı bankalar diğer bankalara nazaran daha hızlı kredi imkanı sunabiliyor. Bankaların çeşitli prosedürleri vardır ve bu prosedürler her bankaya göre farklılıklar gösterebilmektedir.

Bazı bankalar yapılan kredi başvurularına hızlı cevap verirken bazı bankalar daha uzun bekleyebilir. Bu durum bankaların yoğunluğuna göre veya politikalarına göre değişebilir.

En Hızlı Kredi Veren Bankalar

Alt kısımda verdiğimiz linklerden en hızlı kredi veren bankaların kredi sayfalarına başvurunuzu yapabilirsiniz. Ancak bunun öncesinde bilmeniz gereken bir durum var. Eğer hızlı kredi almak istiyorsanız maaşınız yattığı ya da yatırımlarınız olduğu bankalara öncelik vermelisiniz. Eğer maaşınız bankaya yatmıyorsa ya da herhangi bir bankada yatırımınız yoksa alt kısımdaki linklerden banka seçebilirsiniz.

Daha önce kredi çektiğiniz ya da kredi kartı aldığınız bir banka varsa bu bankalarda diğer bankalara nazaran daha hızlı bir şekilde kredi imkanı sunacaktır.

En hızlı kredi veren bankaların başında Burganbank, Fibabanka, Cepteteb, ING Bank, Enpara gibi bankalar var. Müşterisi az olan bankalar genelde diğer bankalara oranla daha hızlı kredi vermektedir. Çünkü müşteri kazanmak ve yıllık kazançlarını arttırmak için diğer bankalara göre daha istekli olmaktadırlar.

En Hızlı Kredi

İş Bankası Anında Kredi

Buraya tıklayarak İş Bankası anında krediden faydalanabilirsiniz. Şubeye gitmeden, herhangi bir kefile ihtiyaç duymadan ve gelir belgesi göstermeden hızlı kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylandığı takdirde krediniz 1 gün içerisinde hesabınıza geçecektir.

Cepteteb Hızlı Kredi Başvurusu

1 günde başvurunuzun sonuçlanacağı ihtiyaç kredisi Cepteteb. Cepteteb üzerinden yapacağınız kredi başvurunuz hızlı bir şekilde sonuçlanacaktır. Başvurmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Aktifbank Anında Kredi

Şubeye gitmeden hızlı kredi başvurusu. Aktifbank siz gelmeyin, biz sizin ayağınıza gelelim diye yola çıktı ve sizlere anında kredi imkanı sundu. Paranızın anında hesabınıza yatacağı N Kolay başvuru yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Mesajla Kefilsiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kısa mesajla kefilsiz kredi başvurusu yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  • İlk olarak, başvuru yapacağınız bankanın kısa mesajla kredi başvurusu hizmetini sunup sunmadığını öğrenin.
  • Bankanın kısa mesajla başvuru için belirlediği numarayı öğrenin.
  • Kredi başvuru mesajınızı yazın. Mesajda, adınız, soyadınız, TC kimlik numaranız, geliriniz gibi gerekli bilgileri eksiksiz olarak belirtin.
  • Mesajınıza hangi kredi türüne başvurduğunuzu da belirtin.
  • Kredi başvuru mesajınızı bankanın belirlediği numaraya gönderin.
  • Başvurunuzun durumunu takip etmek için, bankanın size göndereceği mesajları düzenli olarak kontrol edin.

Önemli not: Kredi başvurularında bankalar bazı belgelerinizi de talep edebilirler. Başvuru yapacağınız bankanın belirlediği kriterleri mutlaka öğrendikten sonra gereken belgeleri hazırlayın.

 

Krediler ile alakalı diğer yazılar için tıklayınız.

Canlı borsa ve kripto para ekranı için tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu