Banka Sorunları

Y Kredi Pos Destek

Makalemizde Y Kredi Pos Destek hattının telefon numarasını alabilir ve Yapı Kredi Bankası Pos Müşteri Hizmetlerine ulaşabilirsiniz. İster müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden, ister internet sayfası üzerinden Yapı Kredi Poslar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Günümüzde satış ve pazarlamalarının internet üzerinden yaygınlaşmaya başlaması sonucunda bir takım teknolojiler gelişmektedir. Televizyon, internet, wap gibi servisler çok hızlı bir şekilde gelişmekteler ve pazara ayak uydurmak isteyen firmalarda bu gelişmeleri yakından takip ederek uyumlu bir şekilde çalışmak zorundadırlar.

Yapı Kredi Pos
Birçok işletme dükkanında Yapı Kredi Bankasından almış oldukları pos hizmetini kullanmakta. Ara ara pos kullanımı sırasında bazı problemler oluşabilmekte. Bu problemlerin giderilmesi amacıyla Yapı Kredi tarafından Y Kredi Pos Destek hattı kurulmuştur. Her türlü sorununuza bu destek hattından üzerinden çözüm bulabilirsiniz. Alt kısımdaki numaraları arayabilirsiniz.

Yapı Kredi Sanal Pos
Ülkemizde e-ticaret pazarı 2003 yılında 260 milyon Türk Lirası civarında iken 2009 yılında bu rakam 10 milyar Türk Lirası üzerine çıkmış ve yaklaşık 40 kat büyümüştür. Bu veriler BKM tarafından açıklandığı için örnek vermek istedik. 2019 yılında ise bu rakamlar Facebook tahminlerine göre 100 Milyar TL olacak. Yani 1 yıl da 100 milyar TL internet üzerinden alışveriş yapılacak.

Durum böyle olunca insanların e-ticarete yönelmeleri kaçınılmaz oluyor. E-ticaret içinse en gerekli şeylerden bir tanesi de “sanal pos” hizmetidir. Bu hizmeti Yapı Kredi, müşterilerine sorunsuz bir şekilde sunmaktadır. Ancak her ne kadar bu sistem müşterilere sunulsa dahi, müşterilerin zaman zaman sistem hakkında çeşitli sorunları veya problemleri oluşabiliyor. Bunun içinse Y Kredi Pos Destek hattından destek almaları kaçınılmaz oluyor.

Y Kredi Pos Destek
Yapı Kredi Pos Destek hattına ulaşmak ve sorunlarınızı gidermek için 444 0 448 veya 050 222 0 4448 numaralı telefonları arayabilirsiniz. Bu hat üzerinden kurumsal üye olarak Yapı Kredi müşteri hizmetlerinden her türlü sorun ve probleminizle alakalı destek alabilirsiniz.

Y Kredi Pos Destek Hattına Gelen Bazı Sorunlara Değinelim
Alt kısımda Yapı Kredi Sanal POS’un müşterilerine sunmuş olduğu özellikleri yazdık. Bu özelliklerle sorun yaşamadan SANAL POS hizmetini kullanabileceksiniz. Yapı Kredi, sorun yaşayan müşterileri için geliştirmiş olduğu bu yöntemler sayesinde sorunları en aza indirmeyi başarmıştır. Şimdi bu özellikleri ve fırsatları inceleyelim.

Y Kredi Pos Destek : İşlem Statü Sorgulama
POSNET üye işyerleri Yapı Kredi Bankasına sipariş no, üye işyeri no ve terminal no göndererek işlemlerim durumlarını, tutarlarını, tarihlerini, kart numaralarını, sipariş ve onay kodu bilgilerini kolaylıkla sorgulayabilirler. Eğer böyle bir problem yaşarsanız “işlem statü sorgulama” özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Y Kredi Pos Destek : Karma İşlem
Karma işlemin amacı World üye iş yerleri işlemlerinin bir kısmını puan, bir kısmını peşin ya da taksitle yapabilirler. İşlem adetleri yoğun olan yerler, sigorta firmaları ya da havaalanı gibi yerlerin bu sistemi kullanması oldukça mantıklıdır.

Y Kredi Pos Destek : Dövizli Sanal POS
Yapı Kredi’den bir yenilik daha. Yabancı kartlar için dövizli sanal pos özelliği. Tek yapmanız gereken dolar ya da Euro hesabı açmak ve dövizli sanal pos özelliğini açtırmak. Tıpkı diğer işlemler gibi çalışan bu özellik sadece yabancı kartlarda çalışmaktadır.

Y Kredi Pos Destek : İleriye Yönelik İşlemler
İleriye yönelik işlem yapmak isteyenler bu özelliği kullanabilirler. Standart sanal poslarda olan bu özellik sayesinde satışın gerçekleşmesini istediğiniz tarihi belirleyin ve o tarihte onay alınsın.

Y Kredi Pos Destek : Text Rapor
Arama sonuçlarındaki rapora dilediğiniz gibi ulaşmak istiyorsanız bu özelliği kullanabilirsiniz. Bu özellik sayesinde Excel’de ki satır sınırlaması sorunundan kurtulacaksınız.

Y Kredi Pos Destek Hattı
Yapı Kredi Sanal Pos’un sizlere sunmuş olduğu ekstra özelliklerden bahsettik. Eğer bu yukarıda anlattığım sorunlar ya da özellikler dışında sormak istediğiniz bir konu varsa üst kısımda verdiğimiz numaraları arayabilir ya da buraya tıklayarak Yapı Kredi sanal pos internet destek sitesi üzerinden bilgiler alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu