Bankalar

Bankaların E-Mail Adresleri Nedir ve Nasıl Buluruz?

Banka ile yaşanılan herhangi bir sorunda ya da bankalardan bilgi almak istediğinizde bankaların e-mail adreslerine mail atarak daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. İstek, dilek, şikayet, talep, öneri ya da herhangi bir konu hakkındaki sorularınızı mail aracılığı ile iletmek sizi en hızlı çözüme kavuşturacaktır. Teknoloji çağına ayak uyduran bankalar internet bankacılığı hizmetlerine oldukça önem vermektedir. Bankalar kendilerine gelen mailleri mümkün olan en kısa sürede yanıtlamaktadır.

Bankalara çok daha hızlı ve kolay ulaşımı sağlamasından ötürü bankaların e-mail adresleri önemli bilgiler arasında yer almaktadır. Bazı bankalar e-mail adresi kullanmaz ancak internet sayfalarında iletişim formu şeklinde bir bölüm yer almaktadır. Buraya kişisel bilgilerinizi ve mesajınızı yazarak bankalara ulaşabilirsiniz. Ancak bilinmelidir ki bu formun dikkate alınması için formun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması gerekir. Aksi takdirde bankaların mesajınızı ciddiye almama ya da yanıtlamama ihtimali oldukça yüksektir.

Bankaların E-Mail Adresleri Nelerdir?
Bütün bankalar e-mail kullanmasa da bilinen bankaların çoğunun bir mail adresi mevcuttur. Bankaların en doğru mail adresini öğrenebilmeniz için bankaların internet sayfasındaki iletişim bölümüne bakmak faydalı olacaktır. Bazen bankalar mail adreslerini değiştirmekte ve bazı diğer iletişim bilgilerini güncellemektedir. En güncel ve en doğru bilgiye ulaşmak adına bankaların internet sayfasını takip etmek en doğru yöntem olacaktır. Bunun dışında bilinen bazı bankaların e-mail adresleri ise şunlardır;

Adabank güncel e-mail adresi: info@adabank.com.tr
Akbank güncel e-mail adresi:  hizmet@bilgi.akbank.com
Aktif Yatırım Bankası güncel e-mail adresi: iletişim@aktifbank.com.tr
Albaraka Türk Bank güncel e-mail adresi: info@albarakaturk.com.tr
Alternatif Bank güncel e-mail adresi:  iletisim@abank.com.tr

Anadolubank güncel e-mail adresi: Anadolubank’a ulaşabilmek için direk bir e-mail adresi bulunmamaktadır. Ancak bankanın resmi internet sayfasında yer alan müşteri memnuniyeti formu ile bankaya kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Bank Asya güncel e-mail adresi: Yine Bank Asya bankasının da direk bir e-mail adresi bulunmamaktadır. Bankanın resmi internet sayfasında yer alan mutlu müşteri formu ile bankaya ulaşımı sağlayabilirsiniz.
Burgan Bank güncel e-mail adresi: bizeulasin@burganbank.com.tr
Bank Pozitif güncel e-mail adresi: mesajmerkezi@bankpozitif.com.tr
Citibank güncel e-mail adresi: Citibank bankasının güncel bir e-mail adresi bulunmamaktadır. Bankaya mesajınızı iletmek ya da sorularınızı sorabilmek için bankanın resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Denizbank güncel e-mail adresi: Denizbank’ın güncel bir mail adresi bulunmamaktadır. Bankanın resmi internet sayfasındaki formu doldurarak bankaya mesajınızı iletebilirsiniz.
Finansbank güncel e-mail adresi: Finansbank’ın doğrudan mesaj yollayabileceğiniz bir mail adresi bulunmamaktadır. Bankaya mesajınızı gönderebilmek için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Fibabanka güncel e-mail adresi:  info@fibabanka.com.tr
Garanti Bankası güncel e-mail adresi: HakliMusteri@garanti.com.tr
Halkbank güncel e-mail adresi:  halkbank.dialog@halkbank.com.tr

HSBC güncel e-mail adresi: bankanın resmi bir mail adresi bulunmamaktadır. Bankaya mesajlarınızı gönderebilmek için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
ING Bank güncel e-mail adresi: ING bankın doğrudan bir mail adresi bulunmamaktadır. Bankanın resmi internet sayfasındaki formu doldurarak bankaya mesajınızı iletebilirsiniz.
İş Bankası güncel e-mail adresi:  investorrelations@isbank.com.tr
Kuveyt Türk Bankası güncel e-mail adresi:  musterimemnuniyeti@kuveytturk.com.tr
Odeabank güncel e-mail adresi: info@odeabank.com.tr
Şekerbank güncel e-mail adresi:  backoffice@sekerbank.com.tr
Tekstilbank güncel e-mail adresi:  info@tekstilbank.com.tr

Turkland Bank güncel e-mail adresi: musterihizmetleri@tbank.com.tr
TEB Bankası güncel e-mail adresi:  info@teb.com.tr
Türkiye Finans Bankası güncel e-mail adresi
Türkish Bank güncel e-mail adresi: tmmk@turkishbank.com
Vakıfbank güncel e-mail adresi: Vakıfbank bankasının güncel bir direk mail adresi bulunmamaktadır. Bankaya mesajınızı gönderebilmek için bankanın resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Yapı Kredi Bankası güncel e-mail adresi:  yapı kredinin güncel bir mail adresi bulunmamaktadır. Bankanın resmi internet sayfasını ziyaret ederek kolay bir şekilde bankaya mesajınızı gönderebilirsiniz.
Ziraat Bankası güncel e-mail adresi: Ziraat bankasının direk bir mail adresi bulunmamaktadır. Ancak bankanın internet sayfasındaki müşteri memnuniyeti formundan bankaya dilek, şikayet, öneri, soru ve diğer tüm mesajlarınızı gönderebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu