Kredi Kartı

Aidatsız Hizmet Bedelsiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Günümüzde herkes kredi kartı kullanmaktadır. Bankaların müşterilerine sağladıkları avantajlar ve birbirinden çeşitli kampanyalar kişileri kredi kartı kullanımına teşvik etmektedir. Kredi kartları doğru kullanıldığı zaman çok büyük avantajlar sağlasa da bazı dezavantajları da vardır. Bunlardan birisi de kredi kartı aidat ücretleridir. Bankalar kredi kartı kullanımlarında hizmet bedeli olarak müşterilerinden yıllık kart aidat ücreti talep etmektedirler. Ancak kart aidat ücreti talep etmeyen bazı bankalar da bulunmaktadır. aidatsız kredi kartı veren bankalar ise şunlardır:

İş Bankası Aidatsız Kredi Kartı
İş bankasının Maximum aidatsız kartını kullanan kişiler kart aidat ücreti ödemezler. Ayrıca kullanıcılar maxi puan kazanabilir ve bu kartın avantajlı taksit seçeneklerinden yararlanabilirler. Maximum aidatsız kart aynı zamanda bankamatik kart özelliği de taşımaktadır. Bu kart ile birlikte kredi kartı ve vadesiz hesap bilgilerinize ulaşabilir, bireysel bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Aidatsız Kredi Kartı
Akbank’a ait olan Axess Free kart kullanıcıları kart aidat ücreti ödemek ile yükümlü değildirler. Ayrıca bu kredi kartı ile tüm Axess üye işyerlerinden chip para kazanabilmek de mümkündür. Axess Free kredi kartı kullanıcılarına kart aidat ücreti istememesinin yanı sıra birbirinden avantajlı fırsatlar sunmaktadır.

ING Bank Aidatsız Kredi Kartı
ING Bank’a ait olan Pegasus Plus kart kullanıcıları kart aidat ücreti ödememektedir. Ayrıca Pegasus Plus kart ile yapılan tüm alışverişlerde yüzde 1 oranında UçuşPuan kazanmak mümkündür. Pegasus Havayolları ile yapılan uçuşlarda ise bu oran yüzde 2 tutarındadır.

Yapı Kredi Bank Aidatsız Kredi Kartı
Yapı kredi bankasına ait olan World Eko kart kullanıcıları da kart aidat ücreti ödemek zorunda değildir. Temassız özelliği de bulunan World Eko kart kullanıcıları alışverişlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Neredeyse her yerde anlaşması bulunan World Eko kart kullanıcıları oldukça avantajlı taksit seçeneklerinden yararlanabilirler.

Garanti Bankası Aidatsız Kredi Kartı
Garanti bankasına ait Bonus Flexi kart kullanıcıları yıllık kart aidat ücreti ödemezler. Bonus Flexi kart kullanıcılarına bolca bonus kazandırmaktadır. Taksit seçeneklerinin yanı sıra Bonus Flexi kart kullanıcıları taksit erteleme imkanından da faydalanabilirler.

Finansbank Aidatsız Kredi Kartı
Fiz Card müşterilerinden kart aidat ücreti talep etmemesinin yanı sıra yurt içi ve yurt dışında hızlı alışveriş imkanı sağlamaktadır. Temassız kart özelliğine sahip olan Fix Card ile alışverişlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu