Kredi Kartı

Bonus Kredi Kartı Hızlı Yoldan Limit Arttırma Nasıl Yapılır?

Kredi kartı limitleri kişilerin hesap ekstrelerinde yazmaktadır. Kişiler kredi kartları için ödeme yaptıklarında müşteri limitleri otomatik olarak yaptıkları ödeme tutarında açılacaktır. Birden çok sayıda Garanti Bankası kredi kartı olan kişilerin bütün kredi kartlarını tek bir limit üzerinden takip etmeleri durumu müşteri limiti olarak tanımlanmaktadır. Kredi kartları için ödeme yaptığınız takdirde limitiniz tekrar açılacak ve kredi kartınızı kullanmaya devam edebileceksiniz.

Kredi Kartı Limit Arttırma İşlemleri Nasıl Yapılır?
Öncelik ile kredi kartı limitinizi arttırabilmeniz için birden fazla yöntem mevcuttur. BonusFlaş uygulamasına sahip olan kişiler bu uygulama üzerinden bonus kredi kartı limitlerini arttırmak için başvurabilirler. Bunun için önce uygulamaya giriş yapmalısınız. Ardından kredi kartı bilgileri bölümüne tıklayarak kredi kartınızı seçip limit arttırma işlemlerine tıklayarak limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz.

Garanti Cep İle Yapmak: Bir diğer yöntem Garanti Cep uygulaması ile yapılmaktadır. Garanti Cep uygulamasını kullanan kişiler bu uygulamaya giriş yaparak hesap ve kart sekmesine tıklayıp kartlar seçeneğini seçip kart işlemleri ve son olarak limit arttırma işlemlerini seçerek bankaya kredi kartı limitini arttırmak için başvuruda bulunabilirler.

Garanti İnternet: Kredi kartı limitinizi arttırmak için Garanti İnternet’i de kullanabilirsiniz. Garanti İnternet’te kredi kartları sekmesini seçerek Bonus kredi kartı limitinizi arttırmak için talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda Garanti İnternet ile kredi kartınız için düzenli limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz.

Sms İle: Aynı zamanda SMS ile kredi kartı limitinizi arttırmak da mümkündür. Garanti Bankası’nda kayıtlı olan cep telefonu numarasından arttır, istenilen limitin tutarı, kredi kartının son 6 hanesi, aylık net gelirinizin bilgilerini aralarında birer boşluk bırakarak ve büyük harfler ile yazıp, 3340’a göndererek Bonus kredi kartı limitinizi arttırmak için talepte bulunabilirsiniz. Yurt dışından talepte bulunacak kişiler 0532 752 33 40 numarasına mesaj göndermelidirler.

Paramatikler: Kredi kartı limitinizi arttırmak için bir diğer başvuru yöntemi de Paramatik’lerdir. Kredi kartı limiti arttırmak için limitinizi arttırmak istediğiniz asıl kart ile herhangi bir Paramatik’e giderek limit işlemlerini seçerek limit arttırmak için bankaya başvuruda bulunabilirsiniz.

Bonus Kart Düzenli Limit Artırımı Nasıl Yapılır?
Limitini düzenli olarak arttırmak isteyen müşteriler limit arttırma işlemleri seçeneği ile düzenli limit arttırma işlemleri için de onay verebilirler. Son başvuru yöntemi olarak ise Garanti Bankası şubelerinden başvuru yaparak kredi kartı limitinizi arttırmak için başvurma yöntemini seçebilirsiniz. Size en yakın olan Garanti Bankası şubesine giderek limit arttırma talebinizde bulunabilirsiniz. Bu talebiniz banka tarafından en kısa sürede değerlendirilecektir. Eğer limit arttırma talebinizin sonucunu takip etmek istiyorsanız bunu hesap ekstrenizde görebilir ya da 444 0 333 numarasını arayarak bu konuda bilgi alabilirsiniz. Ayrıca şunun bilinmesinde de fayda vardır; bir yıl içerisinde 3 kere asgari ödeme tutarının altında ödeme yaptıysanız söz konusu olan kredi kartı borcun tamamı ödenene kadar nakit avans çekme ve limit arttırma işlemlerine kapatılmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu