Kredi KartıPratik Bilgiler

Garanti Bonus Kredi Kartı Başvuru Yöntemleri ve Başvuru Sonucu Öğrenme

Garanti Bonus Kredi Kartı Başvuru Yöntemleri ve Başvuru Sonucu Öğrenme birçok tüketicinin merak ettiği konuların başında geliyor. Bizlerde bu yazımızda ülkemizin öncü bankalarından olan ve Bonus Kredi Kartına hayat veren Garanti Bankası Bonus Kredi kartı ile ilgili başvuru yöntemleri ve başvuru sonucu öğrenme nasıl yapılır onu anlatacağız.

Garanti Bonus Kredi Kartı Başvuru Yöntemleri ve Başvuru Sonucu Öğrenme

Kredi ve kredi kartı gibi bankaların bize sunmuş olduğu imkanları her alanda kullanıyoruz. Özellikle bankalar arasında kıyasıya bir rekabet varken, böyle bir ortamda tabi ki tüketiciler kazanıyor. Kredi ve kredi kartında rekabete dayalı birçok kampanya yapan bankalar, bu nedenle daha düşük faiz-masraf gibi kar kalemlerinden taviz vermek zorunda kalabiliyorlar. Ancak bizim asıl konumuz olan ve tartışmaya açık olmayan, kredi kartı pazarının önde gelen markalarından birisi Garanti Bonus kredi kartı için en kolay başvuru şekilleri ve başvuru sonucu öğrenme hakkında bilgilendirmeye çalışacağız.

Garanti Bonus Kredi Kartı Başvuru Yöntemleri ve Başvuru Sonucu Öğrenme
Garanti Bonus Kredi Kartı Başvuru Yöntemleri ve Başvuru Sonucu Öğrenme

Garanti Bonus Kart Başvuru Yöntemleri Nelerdir?

Eğer kredi kartınız hiç yoksa veya mevcut kullandığınız kredi kartınız var fakat memnun değilseniz ve Bonus Kredi Kartı sahibi omak istiyorsanız yapmanız gereken işlemler oldukça basit. Başvuru aşamasında birçok yöntem bulunuyor. Bonus kredi kartı başvuru yöntemlerini incelediğimizde;

Garanti Bankası şubelerinden, İnternet Bankacılığından, Mobil Bankacılıktan, Alo Garanti Aracılığı ile veya Bonus Kartın kendi internet sayfası üzerinden diye sıralayabiliriz. Şimdi bu saydığımız Garanti Bonus Kart Başvuru Yöntemlerini biraz daha detaylıca ele alalım.

Garanti Bankası Şubesinden

Hala günümüzde en etkili iletişim yönteminin yüz yüze iletişim olduğunu düşünürsek, herhangi bir Garanti Bankası şubesinden başvuruda bulunmak çok daha avantajlı olacaktır. Burada yapmanız gereken size verilen formu eksiksiz olarak doldurmak. Formda belirtmiş olduğunuz iletişim bilgilerinden değerlendirmenin sonucu size iletilecektir. Bu nedenle güncel adres ve telefon gibi iletişim kanallarınızı yazdığınıza emin olun.

İnternet Bankacılığı Kullanarak

Garanti bankası müşterisi iseniz Bonus Kredi kartı başvurusu yapmanız biraz daha kolay olacaktır. Tek yapmanız gereken internet şubesine giriş yaparak, burada bulunan kredi kartları menüsünden kredi kartı başvurusu yapmak. Değerlendirme sonucunuz kısa sürede size bildirilecektir.

Mobil Bankacılık Kullanarak

Hemen herkesin akıllı telefonu mevcut. Birde Garanti Bankası müşterisi iseniz Garanti Cep uygulaması varsa, tek yapmanız gereken uygulamaya girerek kredi kartları bölümünden başvuruda bulunmak. Yine banka bir değerlendirme de bulunacak ve size kısa sürede dönüş yapacaktır.

Alo Garanti’den Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankasının müşteri hizmetleri olan Alo Garanti’yi 444 0 333’ü tuşlayarak arayabilir ve Bonus kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Nasıl yapılır diye soracak olursanız, sesli yanıt sistemine bağlandığınızda “Kredi Kartı Başvurusu Yapmak İstiyorum” şeklinde konuşun, operator ne demek istediğinizi algıladıktan sonra sizi ilgili birimdeki müşteri temsilcisine aktaracaktır. Böylelikle kredi kartı başvurunuz kolayca yapılır.

Bonus Kartın İnternet Sitesinden Başvuru

Teknoloji çağında yaşıyoruz ve hemen hepimiz her gün bilgisayar başında vakit geçiriyoruz. Hayatımızı her alanda kolaylaştıran bilgisayar ve internet, kredi kartı başvurularında da sık kullanılan yöntemlerden. Bonus kredi kartına internetten başvuru yapmak istiyorsanız vereceğimiz iki web adresi üzerinden de yapabilirsiniz. Garanti Bankasının kendi web sitesi olan www.garanti.com.tr üzerinden yapabileceğiniz gibi, www.bonus.com.tr adresinden de yapabilirsiniz. Daha kolay yapmak istiyorsanız biz direkt linki paylaşalım. https://www.bonus.com.tr/kredi-karti-basvurusu bu linkten kolayca başvuruda bulunabilirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz adrese girdiğinizde karşınıza bir ekran gelecek ve burada istenen bilgileri eksiksiz olarak doldurmanız yeterli olacaktır. Ayrıca hangi kartı istiyorsanız onu işaretleyin. Sizden istenen bilgiler sırası ile;

Ad-Soyad, telefon numaranız ve TC kimlik numaranız. Bu bilgileri girdikten sonra “Hemen Başvur” butonuna tıklamanız yeterlidir.

Bonus Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Başvuru yaptınız ve beklemeye başladınız ancak herhangi bir haber çıkmadı mı? O zaman size aktaracağımız yöntemler ile Bonus Kredi kartınızın başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz. Alo Garanti 444 0 333’ü arayabilir veya buraya tıklayarak başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu