Kredi Kartı

YapıKredi World Kart Kredi Kartı Başvuru Yöntemleri ve Başvuru Sonucu Öğrenme

YapıKredi World Kart Kredi Kartı Başvuru Yöntemleri ve Başvuru Sonucu Öğrenme

Ülkemizde yaklaşık olarak 177 Milyon kredi kartı kullanımda. Bu rakam hem kredi kartı kullanmayı çok sevdiğimizi hemde genellikle birden fazla kredi kartı kullandığımızı gösteriyor. Kısacası kredi kartları hayatımınız önemli bir parçası desek çok da yanlış bir ifade olmaz. Kredi karları doğru kullanıldığında hayatımızı kolaylaştıran bir ödeme aracı iken, yanlış kullanımında ise kötü sonuçlar doğurabiliyor. Uyarımızı da yaptıktan sonra şimdi gelelim ülkemizin öncü bankalarından biri olmayı başarmış olan YapıKredi World Kart Kredi Kartı Başvuru Yöntemleri ve Başvuru Sonucu Öğrenme konusuna.

World Kart Kredi Kartına Nasıl Başvurabilirim?

Yapı Kredi Bankasının kredi kartı markası olan World kart kredi kartına ulaşmak sannıldığı kadar zor değil. Bu konunda bir çok seçenek bulunuyor. Bu yöntemlerden bazıları; Yapı Kredi şubelerinden, İnternet Bankacılığından, Mobil bankacılıktan, Yapı Kredi bankasının internet web sitesi üzerinden, Yapı Kredi telefon bankacılığından ve SMS yöntemi ile. Şimdi bu yöntemleri tek tek inceleyelim.

Yapı Kredi Bankası Şubesi İle World Kart Başvurusu

Bunun için yapmanız gereken size en yakın Yapı Kredi şubesine giderek görevliye kredi kartı başvurusunda bulunmak istediğinizi söylemek. Sonrasında size bir form verilecek ve bu formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekiyor. Formu görevliye teslim ettikten sonra işleminiz yapılarak kısa süre içerisinde size dönüş yapılacaktır.

İnternet Bankacılığı İle World Kart Başvurusu

Eğer Yapı Kredi Bankası müşterisi iseniz ve internet bankacılığı kullanıyorsanız başvuru işlemi sizing için çok kolay olacaktır. Bunun için yapmanız gereken, “kartlar” menüsünden kredi kartı başvurusunda bulunmak.

Mobil Bankacılık İle World Kart Başvurusu

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi eğer hali hazırda Yapı Kredi Müşterisiyseniz ve Mobil bankacılık kullanıyorsanız, cep telefonunuzdan uygulamaya girerek “kartlar” menüsünden kolaylıkla başvuruda bulunabilirsiniz.

Yapı Kredi Web Sitesi Üzerinden World Kart Başvurusu

En kolay yöntemlerden birisi de Yapı Kredi Bankasının kendi web sayfası üzerinden başvruda bulunmak. Web sitesi üzerinden World kart başvurusu yapmak için yapmanız gereken; www.yapıkredi.com.tr adresi veya World kart kredi kartının kendi web sitesi olan www.worldcard.com.tr adresine girerek başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru formuna direct ulaşmak isteyenler için adres https://www.yapikredi.com.tr/basvuru-merkezi/kredi-karti-basvurusu  linkini kullanabilirsiniz. Burada sizden istenen bilgileri doğru girmeniz yeterli olacaktır.

Müşteri Hizmetlerini Arayarak Başvuruda Bulunmak

Yapı Kredi bankasının müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası olan 444 0 444 veya 0850 222 0 444 nolu numaraları arayarak kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

SMS ile World Kart Başvurusu

En kolay başvuru yöntemlerinden biri olan SMS ile başvuru birçok kişinin tercih ettiği yöntemlerden. Herhangi bir şubeye gitmeden sadece telefonunuzla SMS ile başvuruda bulunabilirsiniz. Yapmanız gereken; WORLD yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı yazarak 4421’e göndermek. Hepsi bu kadar.

 

YapıKredi World Kart Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Başvuruda bulundunuz ancak herhangi bir şekilde size bilgilendirme yapılmadı mı. Başvuru sonucunuzu öğrenmek için yapmanız gerekenler;

-444 0 444’ü arayabilir,

-İnternet veya mobil bankacılık kullanarak “başvuru izleme” bölümünden bakabilir,

https://www.yapikredi.com.tr/basvuru-merkezi/kredi-karti-basvuru- adresi üzerinden sorgulama yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu