Krediler

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Kefilsiz kredi veren bankaların birçoğu tamamen gelir belgesiz ve kefilsiz bir şekilde bu imkanı sunmaktadır. Kefilsiz kredi alabilmenin bazı koşulları bulunsa da bankalar istedikleri kriterleri sağlayan birçok müşterisine kefilsiz kredi vermektedir. Özellikle bankalar arası kredi konusunda rekabet olması kefilsiz kredi imkanına daha ılımlı yaklaşmalarına sebep olmaktadır. Şuan bir çok banka düşük limitli kredilerini müşterilerine kefilsiz olarak vermekte. Bizlerde sizler için araştırdık.

En Hızlı Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Acil nakit ihtiyaçlarınızda bankaya gitmeden hızlı bir şekilde kredi başvurusu yaparak sadece bir kaç dakika içinde hesabınıza yatırılabileceğini biliyor musunuz. Nasıl mı? İşte cevabı.

Gelişen teknolojiye ayak uyduran bankalar artık daha hızlı işlem yapmak adına SMS başvurusu kullanmaktadır. Kısaca değinecek olursak bankaya gitmeden sadece bir SMS’le kredi başvurusunda bulunabilir, bir kaç dakika içinde de kredinizin hesabınıza geçmesini sağlayabilirsiniz. Bizde örnek ve tavsiyelerimizi 10 Bin TL kredi üzerinden vereceğiz.

SMS ile Gelir Belgesiz 10 Bin TL Kredi Başvurusu

SMS bankacılığı her geçen gün artış gösteriyor. Özellikle hızlı ve zahmetsiz olması gelişmesinde ki ve yaygınlaşmasında ki en büyük neden. Bankalar da artık SMS ile şubeye gitmeden kredi başvurusu yapan müşterilerine gelir belgesiz kredi imkanı sunmaktadır. 10 Bin TL bankaların gözünde düşük limitli bir kredi olduğundan SMS aracılığı ile verebilmektedir. Peki hangi bankalar kefilsiz ve gelir belgesiz 10 Bin TL kredi vermektedir.

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar
Kefilsiz Kredi Veren Bankaların Şartları

Gelir Belgesiz 10 Bin TL Kredi Veren Bankalar

Bir kişinin gelirinin olduğunu daha doğrusu bir yerde çalıştığını gösteren en önemli unsur gelir belgesidir. Sigortalı olarak bir yerde çalışmayan kişilerin de doğal olarak gelir belgesi olmaz. Ancak bankalar eskiye nazaran artık gelir belgesi kredi verme konusunda oldukça iyimser. Aşağıda saydığımız bankalar, kredi notu 0 (sıfır) olmamak kaydı ile, yani daha once kanuni takip geçirmiş olmaması kaydı ile müşterilerine gelir belgesiz 10 Bin TL kredi vermektedir. Peki bu bankalar hangileri;

-İng bank

-DenizBank

-İş bankası

-TEB Bankası

-Garanti Bankası

Saydığımız bankalara gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunarak aynı gün içinde krediniz alabilirsiniz. Ancak saydığımız bankalar kredi başvurusunda bulunan tüketicilerin özellikle kredi notuna bakmaktadır. Çünkü kişinin gelir belgesi olmadığından, geçmişte ödeme zorluğu yaşamışsa pekte kredi vermeye yanaşmaz. Banka herşeyden once verdiği krediyi almanın yollarına baktığı için mutlaka kredi notuna bakacaktır. Peki kredi notunuz kredi çekmek için yeterli bir aralıkta mı?

Gelir Belgesiz Kredi Çekebilmek İçin Kredi Notu Kaç Olmalı?

Bankalardan 10 Bin TL gelirsiz ve kefilsiz kredi çekebilmeniz için kredi notunuzun hangi aralıkta olduğu çok önemli bir detay. Kredi notunuz riskli ve çok riskli kişilere gelir belgesiz kredi verilmez. Kredi notunuzu öğrendikten sonra aşağıda ki tabloya bakarak bir değerlendirmede bulunun.

Eğer kredi notunuz 1100 puan ve üstü ise bankalardan 10 Bin TL gelir belgesiz kredi almanız için önününzde hiçbir engel bulunmuyor. Ancak kredi notunuz 1099-700 aralığında ise ancak ve ancak kefil şartı ile kredi kullanabilirsiniz. Tabi ki her banka bu puan aralığına kredi vermeyebilir. Bu durum bankaların kredi politikaları ile ilgili bir durumdur. Kredi notunuz 699 ve altı ise hiç bir banka kredi talebinize olumlu cevap vermez. Böyle bir durumda kredi başvurusu yapmaktan kaçının. Çünkü her seferinde kredi notunuz daha aşağı seviyelere düşecektir.

Kefilsiz Kredi Veren Bankaların Şartları

Bankaların bir çoğu 10 Bin TL gibi düşük limitli kredi başvurusunda bulunan tüketicilerden genellikle kefil istemez. Sadece kredi notu risk sınırlarında olan ve gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunan tüketicilerden kefil isteyebilir. Ancak kefilsiz kredi çekmek istiyorum diyenlerinde bazı şartları tamamlaması gerekiyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu